Co je nového?

Akce a novinky

InGarden

Obědové menu za 190,-

Obědové menu za 190,-

Přes obědy vybraná jídla s polévkou za 190, Kč

OTEVŘÍT DETAIL Rezervovat
Degustační menu

Degustační menu

Nudle z celého světa

OTEVŘÍT DETAIL Rezervovat

Ochutnejte nudle z celého světa v našem degustační menu. Začneme ve Vietnamu, poté se přes Indonésii a Japonsko dostanete do Itálie a a svojí cestu plnou chutí a vůní zakončíte v České republice.
Welcome drink zdarma.
690,- Kč / osoba

Snídaně

Snídaně

Nastartujte svůj den u nás!

OTEVŘÍT DETAIL Rezervovat

Každé ráno připravujeme buffetovou snídani "sněz, co můžeš" včetně nápojů. V nabídce jsou vejce, párky, slanina, grilovaná i čerstvá zelenina a ovoce. Široký výběr cereálií, sladkého i slaného pečiva, šunky a sýrů. Skvělá čerstvá káva, výběr džusů a čajů. Všemu vévodí čerstvé omelety připravované na objednávku před Vámi z ingrediencí, které si vyberete. Snídaně se podávájí každý den 6:30-10:30

Firemní večírek

Firemní večírek

Hledáte prostor k pořádání Firemního večírku? 

OTEVŘÍT DETAIL Rezervovat

Naše prostory disponují místem až pro 250 osob. Zastřešená zahrádka je Vám k dispozici s 50 místy. Rádi Vám připravíme menu nebo buffet na klíč. Umíme skvěle exotickou asijskou kuchyni, ale setavíme Vám i tradiční vánoční menu. Součástí večera může být LIVE COOKING před hosty, živá hudba, DJ, degustační kasino a další zábava. Neváhejte nás kontaktovat pro nabídku šitou Vám na míru!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.